نوآرژن در سال 1394 توسط گروهی از متخصصین با تجربه عرصه داروهای بیوتکنولوژی در گرمدره، مرز بین استان تهران و البرز تاسیس گردیده است. ماهیت شرکت نوآرژن از نوع شرکت خصوصی بوده و هدف آن در راستای ارتقای سلامت جامعه بویژه ارتقای کیفیت زندگی بیماران خاص می باشد.
فعالیت نوآرژن را می توان به دو دسته تقسیم کرد:
دسته اول فعالیت هایی است که برای تولید داروهای خود شرکت صورت می گیرد. برخی از این داروها که محصولات شرکت می باشند عبارتند از براکتانت(Beractant) با نام تجاری سرونتا(Survanta) ، رومیپلاستیم (Romiplostim) با نام تجاری انپلیت (Nplate®)، فاکتور رشد اپیدرمال یا Epidermal growth factor (EGF)، پمبرولیزومب (Pembrolizumab) با نام تجاری کیترودا (Keytruda)، پنیتومومب (Panitumumab) با نام تجاری وکتیبیکس (Vectibix®)، و تعداد دیگری از داروهایی که در پایپ لاین شرکت هستند.
دسته دوم فعالیت هایی است که به عنوان یک شرکت CMO یا "شرکت تولید کننده تحت قرارداد" انجام می دهد. این فعالیت ها برای شرکت هایی انجام می شود که از نظر فضای تولید، دستگاه ها و یا تکنولوژی در تنگنا و کمبود قرار دارند و به کمک تیم متخصص نوآرژن و در فضای استاندارد این شرکت قادر خواهند بود به تجاری سازی محصولات خود بپردازند.
نوآرژن با استفاده از امکانات و خطوط تولید و آزمایشگاه ها و نیروی توانمند متخصص قادر است تا مراحل صنعتی کردن تولید داروهای بیولوژیک را با سرعت و کیفیت بالا و تحت استانداردهای جی ام پی، برای شرکت های طرف سوم انجام دهد و دارو را برای آزمایشات بالینی و سپس تولید صنعتی آماده کند.
سایت شرکت نوآرژن در زمینی به مساحت 16000 متر مربع در دو فاز ساخته خواهد شد. در فاز اول که تا مرداد ماه 1395 به بهره برداری خواهد رسید قابلیت تولید محصولات نوترکیب در دو نوع میزبان باکتریایی و سلول های پستانداران در مقیاس پایلوت و صنعتی کوچک سایز وجود دارد. فاز دوم شامل ایجاد خطوط تولید در مقیاس صنعتی بزرگ سایز بوده و با فاصله کوتاهی پس از اتمام فاز اول، عملیات عمرانی آن شروع خواهد شد.

 

 

 تماس با ما

تلفن:5-982146078490+

فکس:982146075495+

ایمیل:

وب سایت : www.Noargen.com

آدرس: تهران، جاده مخصوص کرج، کیلومتر 22.5 (بین دور برگردان اول و دوم بعد از وردآورد، بین تجهزات صنعتی الغدیر و یخچال سازی البرز)، سمت جنوب جاده، پلاک 125

کد پستی:13999114913